Medarbeidere

Stig Carlsen

Rørlegger, murer og flislegger med snekkererfaring. Våtromssertifikat. 20 års erfaring innen bygging av bad

stig@rorleggertjenesten.no
Mobil: 22289098

Carl Lie

Jørgen Lie

Rørlegger

jorgen@rorleggertjenesten.no
Mobil: 22289098

Tore Wolden

Daglig leder

tore@rorleggertjenesten.no
Mobil: 45008269

Per Fjære

Rørlegger, faglig leder, teknisk avd., formann, prosjektansvarlig

per@rorleggertjenesten.no
Mobil: 45008272

Bjørnar Kristiansen

Rørlegger, Prosjektleder In4Mo

bkt@rorleggertjenesten.no
Mobil: 22289098

Robin Fjære

Tømrer og rørlegger

robin@rorleggertjenesten.no
Mobil: 22289098

Bedda Ouadia

Rørlegger

Mette Boye Helman

Espen Løveng

Rørlegger

Fredrik Cook Jensen

Leder prosjektavdelingen - bygg - ikke rør

fredrik@rorleggertjenesten.no
Mobil: +4741314303

Josef Mathias Pilzer Brusevold

Servicerørlegger

josef@rorleggertjenesten.no
Mobil: +4790206976

Aksel Carlson

Håndverker i prosjketavdelingen